Znáte obuv Caprice?

Módní obuv Caprice

Pro někoho může být takto značka velkou neznámou, ale ve skutečnosti se jedná o vynikající značku obuvi, které vyrábí skvělé boty. Historie této značky sahá až do roku 1990, kdy bylo založeně ve městě Pirmasens u našich západních sousedů v Německu. Dámská obuv Caprice je specifická jednou věcí. Každá bota, kterou vyrobí, tak je z pravé kůže prvotřídní kvality. Technologie zpracování ovšem není jedinou věcí, které je u bot Caprice tak důležité. U jejich bot můžete zaznamenat dvě technologie, díky kterým se budete cítit jako by jste byli v oblacích. Jaké technologie to jsou? První z nich je ANTIshokk.

Co je ANTIshokk?

Technologie ANTIshokk | ObuvCaprice.cz

Zdroj – www.shoesinternational.co.uk/

Tuto technologii můžete obvykle najít u obuvi, které má podpatek. Fígl je v tom, že v podpatku jsou zabudovány komůrky, které fungují jako stabilizátory došlapu. Tlumí tedy náraz, když došlápnete a tím ulevují vazům a svalům ve vašem chodidle a zádech. Díky tomu, že tyto svaly budou více uvolněné můžete předejít nepříjemným bolestem zad a kloubů. Obuv Caprice tedy svým způsobem ulevuje i od stresu, bolesti a přispívá k větší pohodě.

Druhou velice používanou technologií této značky je tzv. SUPERflexible.

Co je SUPERflexible?

SUPERflexible technologie | ObuvCaprice.cz

Zdroj www.shoesinternational.co.uk/

 

Jedná se o poměrně prostou technologii, u které je přerušená stélka v oblasti ohybu a tím je bota daleko více flexibilní a vy se nemusíte namáhat při její ohýbání a dochází opět k úlevě nohou. Opět se tedy zvyšuje pocit pohodlí a komfortu při chůzi.

 

 

Díky těmto dvěma technologiím se obuv Caprice řadí mezi jedny z nejkvalitnějších obuví vůbec. Mezi nejprodávanější modely patří rozhodně kozačky Caprice, které používají výše zmíněné technologie. Celý proces výroby je navíc pod přísným dohledem a podléhá přísným výstupním kontrolám. Je tedy zaručeno, že tato obuv je opravdu kvalitní.

Na následujícím videu si prohlédněte prezentaci kolekce obuvi Caprice pro rok 2014/15. Stojí to za to!

Tak na co jště čekáte. Projděte si kolekci Caprice na našem webu hned teď a třeba Vám padne něco do oka.

Pokud Vám boty Caprice nevyhovují, tak vyzkoušejte například kozačky Tamaris nebo lodičky Tamaris.

Boty by byly a teď to chce nějakou tu kabelku

O značce Caprise toho bylo řečeno již hodně. Nyní je na čase doplnit svůj šatník i vhodnou kabelkou, aby jste ke své obuvi perfektně ladila. Ideální je tedy zvolit spíše klasické barvy jako hnědou nebo černou, které se hodí víceméně ke všemu. Kabelky levně seženete dnes již na většině velký módní serverů. Například na Kabelkujeme.cz jsou k dispozici ty nejlepší kabelky, které nabízejí přední internetové obchody v ČR. Vybrat si svou kabelku nebylo tedy nikdy jednodušší.

V dnešní době už je k dispozici opravdu obrovský výběr a zdá se, že vybrat si svou elegantní kabelku již nebude žádný problém. Opak je ovšem pravdou. Čím širší výběr je tím je člověk náročnější, protože svojí roli hraje několik parametrů jako cena, materiál, střih atd. V dnešní době jsou hodně moderní prostorné kabelky se střihem do V kam dáte opravdu spoustu věcí. Navíc jdou obvykle sehnat i do tisíce korun!